Maak kennis met onze teamleden

Werken bij >  Over ons >  Ons Team

Thomas Schepers

Directeur en eigenaar

thomas@ratho.nl

Profiel

Tjeerd Ververgaart

Commercieel medewerker

tjeerd@ratho.nl

Profiel

Aryon Hooijmaijers

IT adviseur & trainer

aryon@ratho.nl

Profiel

Wendy Kuipers

Marketing en Communicatie

wendy@ratho.nl

Profiel

Nina van Zutphen

Marketing en Communicatie

nina@ratho.nl

Profiel

Joris van der Sligte

Coach - Projectleider

joris@ratho.nl

Profiel

Ron Vosters

Systeembeheerder

ron@ratho.nl

Profiel bekijken

Paul Martens

Systeembeheerder

paul@ratho.nl

Profiel

Berry van Belkom

Systeembeheerder

berry@ratho.nl

Profiel

Cas van der Steen

Coach - Helpdeskteam

cas@ratho.nl

Profiel

Rick van Elderen

Helpdesk medewerker

rick@ratho.nl

Profiel

Robbie Liebregts

Helpdesk medewerker

robbie@ratho.nl

Profiel

Remo de Jong

Coach - Development team

remo@ratho.nl

Profiel

Laurens Adema

Software developer

laurens@ratho.nl

Profiel

Jouw naam hier?

Word onze nieuwe collega!

werken@ratho.nl

Bekijk onze vacatures

Wij zijn altijd op zoek naar enthousiast talent!

Kom ons team versterken en stuur een open sollicitatie naar jobs@ratho.nl

Ben jij op zoek naar een dynamische werkomgeving waar je op basis van Het Slimme Werken ruimte krijgt om eigen initiatieven te ontplooien? Stuur vandaag nog je cv op en kom onze organisatie versterken!